#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Vyhledávání

Nedostatek železa a cukrovka

Vnitřní lékařství Božena 2.7.2010

Dobrý den, dcera má cukrovku a naposledy měla 10. Taky jí chybí železo. Ráda bych věděla co by měla jíst aby se jí zvýšilo. A co má dělat aby se jí snížila cukrovka. Mockrát děkuji za odpověď. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Pokud při léčbě cukrovky nestačí dodržování přísné diety a ev. snížení hmotnosti, je třeba nasadit léky.... Celá odpověď

Norethisteron

Gynekologie marie 2.7.2010

Dobrý den, doktorka mi předepsala norethisteron na posunutí cyklu, léky jsem brala 14 dní a po 2 dnech se dostavilo trochu krve + špinění. Po pár dnech zůstalo jen špinění, které trvá dodnes, je to už asi 7 dní. Je to normální? Přestane to? Co mám očekávat? Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Během těchto hormonálních zásahů do cyklu se u některých žen špinění může objevit. Pokud vám to vadí,... Celá odpověď

Průjem

Antikoncepce Martina 4.7.2010

Dobrý den, v úterý a ve středu večer jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk a ve středu večer mi začal průjem, který trvá až do teď (do pátku) - několikrát za den mám řídkou stolici (často jako vodu) - beru antikoncepci Jeanine, průjem jsem neměla nikdy čtyři hodiny od užití tablety, vždy déle,... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, možnost těhotenství samozřejmě existuje, nicméně je velmi malá. Doporučoval bych proto vyčkat... Celá odpověď

Antibiotika

Léky ivonroh 4.7.2010

Dobrý den , dostala jsem antibiotika ospen 1500 na angínu , mohu se snima opalovat( co slunce může způsobit) a koupat, teplotu jsem neměla na škrábánív krku jsem zvyklá antibiotika beru tak 7x do roka , odjíždíme na dovolenou a nechci ji strávit někde zavřená, děkuji Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, při léčbě antibiotiky by se měl člověk rozhodně alespoň v prvních dnesch vyhnout jak přímému... Celá odpověď

Skvrna po štípanci

Kožní obtíže eliška 4.7.2010

Dobrý den, včera se mi na ruce objevila skvrna o průměru 4-5 cm po štípanci od nějakého hmyzu. Svědí a je na dotek teplá. Je možné, že je to normální reakce na štípnutí nebo se spíš může jednat o boreliózu? Děkuji. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pravděpodobně se jedná pouze o reakci na štípnutí. Pokud by ale skvrna nezmizela do několika... Celá odpověď

Koupani

Péče o dítě IVANA 4.7.2010

dobri den chtela jsem se zeptat muže se ditě 15 měsicu koupat po očkovani na spalničky:::atd jsme 3 den po očkovani je velke teplo muže se koupat? a a dite je očkovanim hodne oslabene že? my jsme hrizne často nemocni kašelm nemame alergii jen mame sniženou imunitu bereme na to rybumunyl c myslite muže... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pokud má Vaše dcera oslabenou imunitu, rozhodně bych doporučoval ji nezatěžovat. Co se koupání... Celá odpověď

Neštovice

Infekce alena 4.7.2010

Dobrý den,neteř je v inkubační době po setkání s neštovicemi,pokud se objeví ,bude tudíž infekční a dospělý,který s ní bude ve styku,přijde ke zdravému dítěti,může infekci přenést?Je to velice aktuální,moc děkuji Alena Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, dospělý, pokud už sám neštovice prodělal, být přenašečem nemůže. Hezký den. Celá odpověď

CT mozku

Mozek a nervy Jana 4.7.2010

Dobrý den,byla jsem na CT mozku po úrazu-napadení,chtěla jsem se zeptat co znamená - subarachnoid. cysta vpravo frontálně nelze vyloučit postkontustní změny v P front.laloku od artefic.změn při hyperostase kalvy,nápadnější hypodensita parencnymu v P front s širším SA prostorem děkuji za Vaší odpověd Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, podle nálezu máte v pod mozkovou plenou (pavoučnicí) pravděpdobně cystu, které nejspíše vznikla... Celá odpověď

Dna v mladém věku??

Vnitřní lékařství pavlina 4.7.2010

Dobrý den, mám dotaz ohledně svého, poměrně vleklého problému. Loni v létě se mi stalo poprvé v životě, že mi bez úrazu a "bezdůvodně" otekl a bolel kloub na palci levé nohy. Ten úplně první kloub mezi články prstu, ne ten větší. Vzhledem k tomu, že s každou "blbostí" nelítám po doktorech jsem tomu nepřikládala... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, může se jednat jak o akutní dnavý zánět, tak i o jiné revmaticé onemocnění. Doporučoval bych... Celá odpověď

Skolióza páteře

Ortopedie Lucie 4.7.2010

Dobrý den, u dcery byla zjištěna skolióza páteře (hrb v oblasti lopatek, v bederní části boční vybočení páteře). Jsme objednaní do poradny, ale již jsem si zjišťovala nějaké informace na internetu. Zajímalo by mě, zda je vhodné začít (určitě pod vedením odborníka) s Nordic Walking a hlavně, dcera hraje... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pohyb, jako je Nordic Walking, by rozhodně neměl ublížit. Co se hry na cello týče, tady bych... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#