#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Vyhledávání

Správné boty

Ortopedie Lucie 18.5.2010

Dobrý den! Už delší dobu chodím na brigádu, která je velmi namáhavá a vyžaduje neustále chození a stání na nohou. Jelikož pracuji v hotelu je vyžadován určitý standard a tím zejména myslím černé společenské boty. Chtěla jsem se optat, co je lepší? Zda boty s podpatkem (samozřejmě ne moc vysokým) nebo... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Pro nohu i celkové držení těla je lepší velmi nízký podpatek. Celá odpověď

Chodidlo, - úpony, šlachy

Ortopedie Zdenek 18.5.2010

Dobrý den, zhruba před rokem jsem na horách přetížil nohu, konkrétně levé chodidlo. Od té doby mě bolí, a to zevní strana pod kotníkem (ne přímo kotník) a dále směrem k patě a malíku. Navštívil jsem zatím dva lékaře, zkoušel mastičky/ultrazvuk/bandáž kotníku a pár injekcí. Bez výraznějšího zlepšení. Ze... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, tyto potíže na mě dělají dojem, že jde o neurologické postižení nervů a potom i šlach ( z... Celá odpověď

Horečka

Péče o dítě IVANA 18.5.2010

dobri den chtela jsem se zeptat muže mit 14měsični dite v dupce měřeno i odpočitano 0.5 3krat denně před spanim 37-37.5 bez duvodi je čile a nic mu neni?jak se probudi tak nic nema nebo měni teploty v 20hod mněla 37.5 a za hodinu bez podani leku 36.9 A pokud trochu pokašlava taky muže byt takova teplota... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, pokud je dítě čilé a jen pokašlává, má chut k jídlu - není důvod mu celkem nic dávat - teploty... Celá odpověď

Vyrážka po pohlavním styku u muže

Kožní obtíže veko 18.5.2010

Dobrý den, s přítelem máme problém. Už to řešíme cca 3 měsíce a zatím bez jakéhokoli úspěchu. =o( Problém: Vždy po pohlavním styku se příteli objeví na penisu a v okolí (šourek občas i třísla) taková vyrážka. Vypadá to jako kopřivka. Když použijeme prezervativ, tak pupínky nejsou přímo na penise, ale... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, bez diagnosy a zjištění půvoce se nic předem říci nedá -pochopte: nevím, o co jde, na dálku... Celá odpověď

Polykání

Trávení Hanka 22.5.2010

Mám zvláštní problém. Před 2 dny jsem v chvatu snědla rohlík, krkem mi projela řezavá bolest, od té doby mě v krku tlačí, hodně špatně se mi polyká a stále říhám.. Nevím co to může být a zda mám navštívit lékaře. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den Hanko! Pravděpodobně jste si rohlíkem poranila sliznici hltanu, která už před tím mohla být... Celá odpověď

Vyrážka po pohlavním styku u muže

Kožní obtíže veko 22.5.2010

Paní doktorko, moc Vám děkuji zaodpověď. Ještě bych tedy pár dotazů, předem Vám moc děkuji za odpovědi a Vaši trpělivost. Než se tedy s přítelem vydáme k lékaři /kožnímu/...předpokládám, že tam máme jít až po "milování", až přítel vyrážku opět bude mít??? Vámi jmenovaný stěr je stěr z čeho? Mé výsledky... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den Veroniko! Váš problém není tak úplně obvyklý :) Podle toho, jak situaci popisujete se domnívám,... Celá odpověď

Arachnoideální cysta

Mozek a nervy Jarka 26.5.2010

Dobrý den na MRI mám výsledek - drobná arachnoideální cysta frontobazálně vpravo, jako vedl. nález popsány slizniční změny v maxil. sinu vlevo, též v ethmoidech. v EEG generalizovaná epizodická abnormalita se specif. rysy s temp. maximem a levostrannou převahou. Často mě bolí na hrudníku, bolest jde... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, popsané obtíže mohou signalizovat kardiologické problémy (arytmie, ischémie myokardu), nález... Celá odpověď

Prevenar

Očkování lucie 22.5.2010

Dobrý denm chci se zeptat, první očkovací látku jsem dala sinovi naočkovar v roce a pár dní přes,...je mi divné že doktor nám bude aplikovat druhou až těsně před druhým rokem dítěte, takže takřka po 11 měsících, není to dlouho? máme mezi tím i jiné očkování, chápu to jen se ptám jestli to nemá potom... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den Lucie! Osobně nevidím k tak dlouhému odstupu mezi dávkami důvod. Zkonzultujte proto termín... Celá odpověď

CS

Gynekologie martina 22.5.2010

Dobrý den,jsem v 36+4tt a v prukazce mi dr napsal do kolonky CS 3.od 25tt jsem byla doma na neschopence protoze CS jsem mela 1 az do 35tt,pak 2 a 36tt 3.chtela bych se zeptat zdali to znamena ze uz se pomalu chysta doba porodu nebo to s tim nema co spolecneho?mimco je hlavickou dolu a stale citim strasne... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den! Hodnota cervix skóre určuje nakolik se již blíží u těhotné ženy porod. Pokud budete rodit... Celá odpověď

Ztráta chuti

Uši, nos, krk Alena 22.5.2010

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jak lze napravit ztrátu chuti. Byla jsem nemocná a brala jsem léky Erdomed od té doby jsem přestala cítit chuť. Lze nějak rychle napravit tuto nepříjemnou věc? Děkuji Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Tyto obtíže se někdy po infekcích či užívání léků objevují a je velmi individuální, jak dlouho trvají.... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#