#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Vyhledávání

Antikoncepce

Antikoncepce Ly 7.6.2010

Dobrý den, potřebovala bych nutně vaší radu:) užívám antikoncepci Lindynette20 (21tablet), a při užití 15.tablety jsem měla ráno průjem(bylo to po půl hodině a pak další slabý průjem za hodinu, ale ani v jednom případě nešlo o vodnatý průjem) a pak celý den nic. ale další den ráno při užití 16.tablety... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Ly! Slovo průjem je spíše opakem zácpy a vztahuje se hodně také k četnosti stolice, nejen... Celá odpověď

Mám střední skoliozu páteře

Ortopedie Denisa 7.6.2010

Od malička mám střední skoliozu páteře,chtěla bych cvičit abych chodila rovně,chtěla jsem se zeptat jaké cvičení pomáhá na zpevnění svalu na páteři obávám se,že později kvuli páteře nebudu mít děti a budu muset jít na sterelizaci. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Deniso! Nevzdávejte se, na to je vždy času dost. Udržte si páteř vzpřímeně posilováním... Celá odpověď

Samovolný potrat?

Gynekologie Adéla 7.6.2010

dobrý den, chci se zeptat, může proběhnout samovolný potrat bez spuštění menstruace a křečí v podbříšku? Včera jsem byla na toaletě (na malé) a něco ze mě vypadlo a slyšela jsem jen „žblunknutí“ do mísy. Nic mě nebolí a nekrvácím, mohla by děloha takto embryo vypudit? díky za odpověď. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Adélo! V přírodě není nic nemožné... Popsaný potrat bez krvácení se mi ale nejeví ani typický,... Celá odpověď

Zvětšené uzliny

Uši, nos, krk Dana 7.6.2010

Dobrý den, v lednu jsme u naší dvouleté dcery objevili na levé straně pod uchem větší pohybující se bouličku. Dětská lékařka nám řekla, že jsou to uzliny, má to prý z častého nachlazení, vzala jí krev, ta byla úplně v pořádku. Chtěla jsem se zeptat na váš názor... Děkuji. Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Dano! Lymfatické uzliny se nejčastěji zvětšují v reakci na zánět ve svém okolí. Zvláště... Celá odpověď

Krční páteř

Mozek a nervy Lenka 7.6.2010

Dobrý den! Měla bych otázku.Mám motání hlavy a nejistotu při chůzy.mohly by tyt stavy souvyset s krční páteří?podtýkám že rhb jsem skončila tenhle týden ale bez ůspěchu.stále mám tlak a pálení od lopatek na páteři která vystřeluje do ramen a jde až do toho dolíku na krku.ct eeg a vyšetření sluchu mám... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Lenko! Může a nemusí to souviset s krční páteří. Co se páteře týče, RHB nemusí být klíčová.... Celá odpověď

Hyperthyreosa a kojení

Endokrinologie Olina 9.6.2010

Dobrý den, zjistili mi HYPERTHYREOSA (THS-0,01, FT4-33,6, FT3-19,1). Jsem 10m po porodu, mám chlapečka a stále kojim. Předepsali mi THYROZOL 10 POR TBL FLM 50x10MG 2-0-2 (C) a řekli, že mám přestat kojit. Už týden se snažím přestat, ale syn odmíta všechna vyzkoušena mléka, kaše...Nejí, v noci nespí,... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Olino! Žádné dítě dobrovolně nezajde hlady!! Samozřejmě syn žádá kojení, je na něj zvyklý... Celá odpověď

Test na těhotenskou cukrovku

Gynekologie Karolína 9.6.2010

Ve 25. týdnu těhotenství jsem byla na pravidelné kontrole u svého gynekologa, kde mi z běžné kontroly moči naměřili zvýšené množství cukru, doktor mě ale ještě stále neposlal (ani mě na to neupozornil) na zátěžový test na cukrovku, jen mě objednal za 3 týdny na kontrolu. Není to špatně? Neměla bych si... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Karolíno! Záleží na tom, kolik toho cukru bylo a na dalších okolnostech. Doporučuji, abyste... Celá odpověď

Antikoncepce a antibiotika

Antikoncepce le.ni.cka 9.6.2010

Dobrý den, beru hormonální antikoncepci Lindynette 20 a zároveň jsem brala antibiotika Doxybene 100mg. Čtvrtý den po dobrání poslední pilulky antibiotik jsem měla pohlavní styk. Můžu být těhotná? Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Dobrý den, Leničko! Ano těhotná být můžete a to nelze nikdy zcela vyloučit. Při každém cyklu, do nějž... Celá odpověď

4 měsíce jsem nedostala menstruaci

Gynekologie Elique 8.6.2010

Dobrý den, je mi 18 let, hormonalni antikoncepsi jsem pouzivala skoro dva roky, nicmene jiz cca 7mesicu neberu. posledni pohlavni styk byl v říjnu 2009 . posledni menstruaci jsem dostala 9.ledna 2010 a od te doby se žádná nedostavila, tehotna nejsem. nevite cim by to mohlo byt? p.s. trpim hodne vaginalni... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Pokud skutečně těhotná nejste, mohlo by jít o hormonání nerovnováhu. Určitě navštivte gynekologa. Mykotická... Celá odpověď

Bolest v pravém nadbřišku

Trávení Lenka 8.6.2010

Dobrý den, mému manželovi je 41 let a poslední cca. 3 týdny si stěžuje na bolesti v pravém nadbřišku (žádná ostrá bolest, spíše "tahání" vpravo od žaludku, pocit sevřenosti). Bolesti se objevily v období, kdy byl v poměrně velkém stresu, nejsou trvalé, objevují se několikrát denně (někdy vůbec, ve stresu... Zobrazit více

avatar-placeholder
Odpovídá lékař:

Tyto obtíže samozřejmě mohou být čistě psychického původu a velmi často to tak je ( a asi to bude i váš... Celá odpověď

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#