Vyhledávání
Umělé oplodnění a alergie na sperma
Dobrý den, s manželem jsem už prodělali jedno IVF, po imunologickém vyšetření bylo zjištěna alergie na sperma. Dodržujeme kondomový styk a užívám Predmizon. Můžeme ještě něco udělat pro snížení této alergie, třeba nějaké bylinky? Zobrazit více
Dobrý den, pokud užíváte Prednizom a při pohlavním styku používát kondom, mělo by být vše v pořádku... Celá odpověď
Hypofunkce štítné žlázy
Chtěla bych se zeptat. Nikdy předtím sem problémy se štítnou žlázou neměla. a ani žádné příčiny který tým vznikají.Tvrdí se, že když je snížená funkce je problém s otěhotněním což v mém případě vůbec nebylo. Otěhotněla sem prakticky ihned. Doktorka mě poslala k endokrinologovi v prvním trimestru a výsledky... Zobrazit více
Dobrý den, nedostatečná funkce štítné žlázy v těhotenství může velmi poškodit plod. Proto je třeba předepsanou... Celá odpověď
Bradavice - přenos
Dobrý den, mám následující dotaz. Můj manžel se již delší dobu trápí s bradavicemi na chodidle. Chodí je vypalovat, ale zatím se jich nezbavil. Manžel chodí doma bos. Máme miminko, které začalo právě lézt. Chtěla jsem se zeptat, jak se tyto bradavice přenášejí a zda je riziko, že je naše holčička chytne.... Zobrazit více
Dobrý den, takovýto přenos je velice nepravděpodobný, nicméně ho ale nelze vyloučit. Viry bradavic totiž... Celá odpověď
SEX
DOBRÝ VEČER 6 ET JSEM UŽIVALA HA TED JSEM MUSELA VYSADIT KVULI TROMBOZAM PO VYSAZENI SE MI ZVYŠILA CHUT NA SEX ALE KDYŽ K NĚMU DOJDE TAK JSEM UPLNĚ CHLADNA UŽ JSME VYSKOUŠELI SKORO VŠE NEJSEM VUBEC DRAZDIVA A O ORGASMU NEMLUVĚ JE TO TOU VYSAZENOU HA A CO MAME DĚLA DIKY MOC IVA Zobrazit více
Dobrý den, Ivo, tělo by se po vysazení antikoncepce mělo v nějakém čase (i měsíců, je to velmi individuální)... Celá odpověď
Krční mandle
Dodrý den .Mám dotaz ohledně syna před týdnem mu byli odstraněny krční mandle. histologický nález je . v kryptě přítomna velká aktinomykotická druza.chtěla jsem vědět jili to pro syna nebezpečné má 16 let ,a jeli to běžné .děkuji Zobrazit více
Dobrý den, aktinomykosa není až zas tak běžná, je to druh chronické infeke, když se onemocnění přeléčí,... Celá odpověď
EEg a CT u maleho ditěte
Dobry den prosim vas mala prodělala v 15měs.febrilni křeče dostala virozu a bylo to z teploty po te na kontrole na neurologii nam řekla pani doktorka že je vše v pořadku nemusime dale chodit asi po roce jsme tam šli že se mala občas otřepava jako když je zima, udělali nam eeg a včera na kontrole nam... Zobrazit více
Dobrý den, je lepší absolvovat vyšetření pro jistotu než něco zanedbat, děláte to pro dobro holčičky... Celá odpověď
Probiotické kapky
Dobrý den, prosím o radu. Dnes jsem zakoupila Probiotické kapky. Doposud syn-6 týdnů užíval Sab simplex. Je možné nadále do lahve s umělou stravou přidávat kapičky sab simplex a zároveň 1x denně probiotické kapky? děkuji za odpověď. Petra Šáchová Zobrazit více
Intoxikace oxidem uhelnatým
Dobrý deň, naša 11ročná(43Kg) dcéra bola vraj otrávena oxidom uhelnatým, mala však silné krče horných končatín a miestami prestávala dýchat toto všetko trvalo až 15minut bez prestávky.Ked prišli zachranari už sa začala preberat sama bola zmatená ale oči už otvorila a kominukovala. Pri prevoze mala TK60/40... Zobrazit více
Dobrý den, Zuzano! U otrav oxidem uhelnatým záleží hlavně na množství karboxyhemoglobinu v krvi COHb%... Celá odpověď
Bolest jazyka, paleni plic
dobry den, chtela jsem se zeptat, mam natekly krk, je mi trochu spatne, a pripadam si jako by me nekdo skrtil a pali me pritom plice co to muze byt, nemuzu zajit k lekari jsem v nemecku, dekuji za odpoved. Zobrazit více
Dobrý den Vendy! Takto na dálku je velmi obtížné určovat příčinu vašich potíží. Nepíšete zda máte horečku... Celá odpověď
Nárok na porodné
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má žena, která po porodu dala své dítě k adopci, nárok na porodné? Děkuji Zobrazit více
Dobrý den! Ano, žena, která dítě porodila má nárok na porodné, i když dítě dává k adopci. Celá odpověď