Systém eVito dohlédne na zdraví vašich blízkých

  • Redakce uLékaře.cz
  • Reklamní sdělení
  • 15.12.2013
  • Aktualizace: 3.1.2014
  • uLékaře.cz

Nevíte, jakým dárkem na Vánoce potěšit své blízké? Systém aktivního zdraví eVito je chytrý pomocník pro každého. Někdo si přeje zatočit s nadváhou, jiný zlepšit svůj uspěchaný životní styl a snad všichni chceme mít pod kontrolou zdraví svých nejbližších. Systém eVito ohlídá zdraví vašich prarodičů i životní styl vašeho pracovně vytíženého partnera.

Systém eVito ohlídá životní styl vašeho partnera
Systém eVito ohlídá životní styl vašeho partnera

Užitečný hlídač i rádce

Systém eVito za vás sleduje pohybovou aktivitu, složení jídelníčku i další důležité parametry. Veškerá data získaná z měřicích zařízení eVito (váha, krokoměr, tlakoměr a glukometr) nebo vložená manuálně lze sledovat prostřednictvím osobního profilu na on-line portálu eVito. K účtu se uživatel přihlašuje přes internet – ať už z počítače, notebooku, tabletu či chytrého telefonu. Systém naměřená data zaznamená, zpracuje a vyhodnotí a následně vydá i individuální doporučení vedoucí k celkovému zlepšení zdravotního stavu či kondice. Údaje je navíc možné sdílet s lékaři, výživovými poradci či osobami pečujícími o své blízké.

Stane se součástí vašeho života

Podnikatel Petr Šlechta, 44 let, trpěl nadváhou a vysokým krevním tlakem. Vypořádat se se zdravotními problémy mu pomohl systém eVito, který se stal nedílnou součástí jeho života. Svou zkušenost popisuje slovy: „Co se dělo, když jsem začal používat eVito, se jen těžko pochopí. Najednou jsem si zvykl, že jsem si každé ráno stoupl na váhu, že jsem si každé ráno pověsil na krk pedometr a že jsem si začal psát každé jídlo, které jsem během dne snědl. Po týdnu používání jsem zjistil, že jsem tlustý, líný a neudělám ani krok navíc.

Po čtyřech měsících používání aplikace eVito došlo u pana Šlechty k velkým změnám – z počátečních 91 kg zhubl na současných 76 kg. „Díky programu jsem úplně změnil stravování a životní styl. Jím mnohem víc zeleniny a bílého masa, víc malých porcí, zato však pravidelně, poznal jsem, jak dobře chutnají ryby a jogurty a jak příjemné jsou každodenní dlouhé procházky. Do pátého patra nemusím používat výtah a má paní doktorka mi po laboratorních vyšetřeních řekla, že tak razantní změnu dlouho neviděla, a pokud se o sebe budu takto starat i nadále, mám velikou šanci, že se mi má nemoc nevrátí.“

Více o systému eVito a zkušenostech jeho uživatelů naleznete na www.evito.cz

Líbí se vám článek?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: