Alerie na léky?

Dobrý den. Po dvou dnech teplot střídavě mezi 37 - 38,5 jsem šel k lékařce. Jiné potíže jsem neměl. Dostal jsem na chřipku Azitrox 500 a mám si vzít něco proti horečce. Bral jsem nejdříve Nurofen a pak Ibalgin. Druhý den po Azitroxu jsem se osypal. Od lékařky jsem dostal Analergin a Locoid 0,1 % krém. V ordinaci mi píchli dvě injekce. Do rána jsem se osypal ještě víc. Jsem celý puntíkatý a rudý. Prosím, poraďte, co je špatně. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně u vás dobíhá ALERGICKÁ REAKCE, DOPORUČOVALA BYCH ZOPAKOVAT NÁVŠTĚVU LÉKAŘKY K INTENZIVNĚJŠÍMU ZALÉČENÍ. AZITROX ROZHODNĚ VYSAĎTE!!!

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x