Bolest zad a vaječníků po skončení menstruacec

Dobrý den mám takový problém. Beru již čtvrtý měsíc antikoncepci Sunya. A přesně po třetím měsíci co mi skončily měsíčky mě začalo příšerně bolet v kříži a vaječníky. Nevím co to může být tak jsem ještě měsíc počkala trvalo to celý měsíc a pak jsem dostala měsíčky a vše přestalo a jen co mi skončily tyto bolesti začaly na novo. A proto se ptám nevíte co to může být mám strach jestli to není rakovina vaječníků a nebo nějaká jiná nemoc. Těhotná opravdu být nemohu neměla jsem ještě styk. Antikoncepci beru kvůli menstruaci měla jsem jí velmi nepravidelnou. Prosím moc o radu děkuji jsem hrozný zmatkař a tak se obracím na vás.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, příčiny mohou být různé, zánětlivé, nezánětlivé, gynekologické, negynekologické, zajděte proto na vyšetření k lékaři.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: