Extrémní snížení libida

Dobrý den. Je mi 18 let a mým problémem je extrémní snížení libida. Vlastně, sex je pro mě spíše cizí slovo. Nedokážu se k sexu přimět, ani donutit. Nedokážu se ani navnadit. Brala jsem HA Softine ale protože mi po druhém balení přestala vyhovovat přešla jsem na HA Bonadea. Všechno bylo v pořádku, ale teď už není. Dobírám tuším třetí balení (možná čtvrté) a trpím eytremním snížením libida. Jak už jsem psala. S přítelem jsme se dříve milovali 2x i 3x denně. Teď tak 3x do měsíce. Přítel mě do sxu nenutí, tento problém řešíme spolu ale mě to trápí. Nemám potřebu se milovat, nemám na sex náladu ani na něj nemyslím. Když mě chce přítel polaskat aby mě navnadil hned se naježím. Plánují návševu své gynekoložky, ale chtěla jsem se nejdříve zeptat tady. Myslíte si že můj problém je způsobený HA? Mám i další nežádoucí vedlejší účinky ale není to nic o by se nedalo vydržet (bolest prsů apod.) Děkuji

Odpověď odborníka:

Ještě než půjdete ne gynekologii zkuste vysadit antikoncepci a použít nějakou jinou nehormonální formu ochrany,antikoncepce snížení libida může způsobovat, efekt by se měl do 2 cyklů dostavit. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: