Hnědý výtok

Dobrý den. Je mi 15 let a zhruba 4 měsíce sexuálně žiji. Mám stálého partnera a cca dva týdny zpátky jsem začala brát antikoncepci. Společně s mámou a gynekoložkou jsme vybrali nejméně hormonálně náročné antikoncepční kroužky. Vše doposud probíhalo v pořádku. Ovšem teď za poslední 3-5 dní jsem začala při každém pohl. styku trochu krvácet a dva dny zpět jsem začala mít tzv. hnědý výtok(špinění). Je možné,že mám nějaké poševní onemocnění nebo mě mohl přítel nějakým nedopatřením trochu poranit? Nebo je to kvůli hormonům z antikoncepce? Děkuji za odpověď....

Odpověď odborníka:

dobrý den, příčin může být mnoho.infekce, poranění, hormonální výkyv apod.pokud to neustane během druhého měsíce a budete bez bolestí, navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: