Hormonalni porucha-nadmerne vypadavani vlasu

Dobry den, asi pred pul rokem mi nadmerne vypadavaly vlasy. Zlepsilo se to, ale nyni asi uz tyden mi opet nadmerne vypadavaji. Stitnou zlazu mi tehdy pani doktorka delala a byla v poradku. Mohl by mi tedy chybet testosteron?? Take se nadmerne potim. Ktery lekar leci hormonalni poruchy? Mohu se obratit i na imunologa? Jeste jsem se chtela zeptat zda 1)Jaka muze byt pricina tohoto problemu a za 2)Jestli by se fakt mohlo jednat o hormonalni poruchu a jestli by to nemohl byz priznak hiv? Dekuju za odpoved.

Odpověď odborníka:

Příznak HIV to téměř jistě není, v první řadě se obraťte na kožní oddělení,které se těmito obtížemi zabývá, příčina zdaleka nemusí být jen hormonální. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: