Křečové žíly a modřiny

DOBRÝ DENPANE DOKTORE,MÁM DOTAZ,MŮJ GYNEKOLOG MI PŘEDEPSAL NORETHISTERON-NA ÚPRAVU MENSES,BRALA JSEM ASI 5.DNÍ A NAJEDNOU SE MI ZAČALY DĚLAT PALCOVÉ MODŘINY NA NOHÁCH,BOLÍ MĚ STÁLE NOHY,MÁM I KŘEČOVÉ ŽÍLY,MŮŽE TO BÝT PO TĚCH PRÁŠCÍCH???KOUKAA JSEM DO LETÁČKU NA NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY A TAM PÍŠÍ ZÁNĚT ŽIL A KREVNÍ SRAŽENINY,PRÁŠKY JSEM IHNED VYSADILA,ALE NOH MNE BOLÍ DÁLE...PROSÍM VÁS CO DĚLAT DÁL??JÍT KE GYNEKOLOGOVI,NEO NĚKAM JINAM??DĚKUJI.BÁRA

Odpověď odborníka:

Dobrý den, informujte svého gynekologa, co se stalo a že jste vysadila lék, a domluvte se s ním zda máte modřiny ukázat jemu nebo svému obvodnímu lékaři jako všeobecnému lékaři. Stav může souviset s užíváním přípravku, ale také nemusí. K lékaři jděte určitě.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: