Krvácení při užívání antikoncepce

Chtěla jsem se zeptat na něco ohledně antikoncepčních tablet. Po dlouhé době zhruba 3let jsem znovu začala brát antikoncepci Lunafem. konkrétně 22.5. kdy mi začala menstruace, ale od té doby mám menstruaci, ze začátku byla slabá ale včera 7.6 začala být hodně silná, žádné bolesti sice nemám, ale je to třetí týden tak mě to trochu znepokojuje. Tak jsem se chtěla zeptat zda je to normální nebo mám antikoncepci vysadit. Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď odborníka:

Evo, takto dlouhé a silné krvácení při užívání antikoncepce jistě normální není, proto Vám doporučím navštívit Vašeho gynekologa, zřejmě bude nutné antikoncepci změnit za jinou, na kterou budete lépe reagovat a bude Vám lépe vyhovovat. Nyní tuto antikoncepci vysadte. S pozdravem, K. Jiříčková.

MUDr. Kristýna Jiříčková
MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x