Krvácení u antikoncepce

Dobrý den,v březnu a v červnu jsem si nechala píchnout Depo-proveru,jako antikoncepci ke kojení..v červenci jsem přestala kojit a od června neustále krvácím,byla jsem na kontrole+sono vše bylo v pořádku,že by to mělo držet mě řekl gynekolog,ale že mě jinak nabízí dříve aplikaci další provery-to jsem odmítla.Tedˇzačátkem září jsem měla jít na další,v pořadí 3 inijekci a tu jsem již odmítla(bylo mě docela špatně,horko a potila jsem se,co se týče sexu=jsem byla spíše podrážděná a nechutˇbyla k této činnosti značná)Tedˇ,skoro měsíc=dnes je 4.10.je mě dobře,horkost ustoupila,ale stále krvácím.Jsem z toho zoufalá,ještě jsem si přečetla,že je to takovej sajrajt=pardon,že další možné otěhotnění je až skoro po 10měsících??V září mě bylo 40let a ještě jedno miminko bych chtěla,chtěla bych se zeptat,jak dlouho tyto problémy budou trvat?Já se chci dnes dostavitke svému dynekologovi a nechat si něco píchnout na nekrvácení,opravdu už je to dlouho. Prosímo radu,děkuji.

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně jde u vás o funkční krvácení, z hormonální nerovnováhy. Pokud se stav nechce sám upravit, bude asi na místě hormonální léčba, zvláště pokud chcete ještě otěhotnět. Ale krvácení může mít i jiné příčiny - organické - v takovém případě by bylo na místě provést hysteroskopii ke zjištění příčiny.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: