Léčba chlamydie trachomatis

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se léčí chlamydie trachomatis. Má gynekoložka mi odmítla udělat vyšetření, když jsem jí oznámila, že mému příteli našli tuto diagnózu, tak jsem šal k obvodnímu lékaři, který mi napsal doxybene na 10 dní, ale při kontrolním odběru krve mi špatně napsal dignózu, na vyšetření krve napsla A564, což je chlamýdie hltanu.. Vyjdou stejné výsledky? moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Špatná diagnóza by neměla mít na výsledek vyšetření žádný vliv. Je dobře, že vyžadujete vyšetření, při infekci chlamydiemi by se měli léčit oba partneři.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Vyšetření chlamydie | Od: Petra | 15.2.2017 19:20
Míšo, já si vyšetření vynutila, dostala antibiotika, ale na kontrolní stěry už mi můj gynekolog řekl, že je 100% účinnost antibiotik, jsou to 4 roky, nyní vím, že je to nesmysl a ani si nedovedete představit, jak jsem nasraná, protože nyní mám chlamydie pozitivní stále, po půl roční léčbě antibiotiky i nadále bez úspěchu. S tím, že mi bylo řečeno, že to mohu mít chronické, pokud je mám v těle delší dobu. Opravdu nechápu, proč gynekologové mají takový problém udělat vyšetření a stěry. O jejich neplodnost nejde, myslím, že pokud by se jednolo o někoho z rodiny, tak ho pošlou na stěry hned! Normální člověk si musí zjišťovat varianty a léčbu sám a ještě si připadá jak simulant!!! Tak kde to jsme!!! Nenechte se a trvejte na svém.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: