Lupe, křupe a cvaká mi v hlavě. (naléhavé)

Již dva měsíce mi tak jako cvaká při chůzi a při určitém pohybu v hlavě. Nad uchem v levé části hlavy. Je to velice nepříjemné. Byla jsem u lékaře, ten mě poslal na neurologii. Objednali mě až na za dva měsíce. :( Teď mi to začalo i v pravé časti hlavy.. Co to může být? Je to nebezpečné. Lupání se nezhoršuje, jen přibylo i vpravo.. Je mi pouze 15 let. Tak co to sakra je? Leze mi to ne nervy.. Prosím poraďte! Také jsem objednána na EEG na příští týden, tam to poznají? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bohužel termín lupání v hlavě je krajně nespecifický, i když chápu, že vás to značně znepokojuje, budete muset trpělivě vyčkat vyšetření, kterými se na neurologii pokusí přiblížit k podstatě potíží. Zatím si třeba do deníčku pište, kdy se zvuk objevuje, jak vypadá, jak zní, u čeho se zhoršuje, zda je i ve spánku nebo jen při chůzi, zda k němu máte ještě další potíže. Každý detail může být důležitý, všesi pište, at máte konkrétní poznatky a předáte je panu doktorovi na vyšetření. Může jít také o potíže od krční páteře přenesené do hlavy, na vše pan doktor jistě pomyslí a zjistí příčinu vyšetřeními. Hezký den.

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Mam to samé | Od: martina | 19.8.2013 13:12
Ahoj , byla jsem na neurologii a tam mi delali (CT,EEG,MR) a vsechno mam vporadku, presto mi stejne mi pri chuzi lupe v hlave, vubec nevim co delat. je mi 16 a docela me to stresuje
reagovat
re:K článku:Lupe,křupe a cvaká mi v hlavě | Od: Petra | 10.9.2012 08:10
Dobrý den, stává se mi při chůzi to samé. Eliško, už víte čím to bylo?
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: