Menstruace

Dobrý den. Po dvou letech jsem na dva měsíce vysadila antikoncepci Yadine a nyní jsem ji s menstruací zase začala brát. Ovšem krvácím už něco kolem 13 dnů. Bolesti nemám, ani žádné jiné problémy. Je to normální? Děkuji Adéla

Odpověď odborníka:

Dobrý den, určitě se jedná jen o slabé krvácení, to bývá běžné v začátku užívání antikoncepce. Problém odezní do 3 cyklů.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x