Menstruace

Kvůli častému červenání jsem začala užívat ascorutin 2tbl denně. Antikoncepci užívám, ikdyž tento měsíc jsem i párkrát zapoměla a brala i 2 tabletky najednou. V neděli sem měla dostat menstruaci a je středa a pořád nic. Může to být díky ascorutinu nebo i možné těhotenství ?? Měla bych jít k lékaři ?? V pátek už začnu antikoncepci opět užívat. moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Milá Janko, Ascorutin by mohl snížit intenzitu menstruačního krvácení, ale nezpůsobí vynechání menstruace. Zkuste si udělat těhotenstký test a nebo navštivte gynekologa. Časté červenání je věc psychická, hlavně ve stresové či nepříjemné situaci. osobně bych žádnou léčnu nedoporučovala, protože se nejedná o nemoc a určitě se to postupem času zlepší. Mějte se hezky.

MUDr. Barbora Müller
MUDr. Barbora Müller

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Nemocnice Ostrov

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: