Menstruace v polovině cyklu

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat... Vysadila jsem antikoncepci na měsíc a teď, když jsem začala brát novou (Yaz), tak se mi stalo, že jsem v polovině cyklu, asi 14. den, co jsem Yaz začala brát, dostala velmi velmi slabou menstruaci, která trvala asi 3-4 dny a chtěla jsem se tedy zeptat, čím to může být? Jestli to má vliv na to, že je to nová antikoncepce, nebo to má něco společného s tím, že jsem nachlazená? Jinak očkovaná proti rakovině děložního čípku jsem a těhotná být nemůžu, nebo je to vůbec možné? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při změně antikoncepce se slabé zašpinění v prvních cyklech může vyskytnout, nemělo by se se již opakovat, pokud ano , byla by možná úvaha o změně antikoncepce. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Lze opravdu odhalit rakovinu z krve?
Články: Lze opravdu odhalit rakovinu z krve?
Lékař odebere krev, do...
Rakovina prostaty: nenápadný zabiják českých mužů
Články: Rakovina prostaty: nenápadný zabiják českých mužů
Rakovina prostaty, plic a...
Máte bolesti při sexu? Nejste samy...
Články: Máte bolesti při sexu? Nejste samy...
Milování většinou bývá...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x