Menstruace v půlce plátička

Dobrý den, antikoncepci beru už skoro 2 roky..antikoncepci Natalyu asi rok a půl. Po dobrání plátička jsem dostala menstruaci normálně ale teď v půlce jsem začala opět slabě krvácet, vyděsilo mě to. Může to být způsobeno ATB Ofloxin které beru na zánět močových cest?? Poraďte co to může být, stalo se to poprvé, tabletky jsem nevynechala a s přítelem jsem měla pohlavní styk před 2 týdny v době kdy jsem ATB ještě nebrala.

Odpověď odborníka:

Slabé krvácení se může někdy při antikoncepci vyskytnout, pokračujte v balení a kdyby se problém opakoval i v dalším cyklu,dalo by se uvažovat o změně antikoncepce. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: