Mestruace při ha a bolest při močení

Dobrý den, mám na vás dotaz. Je mi 20 let, cca před 3mi měsici jsem začala poprvé užívat HA (zn.Lunafem), nyní sem v pulovině třetího plata, antikoncepci jsem brala přes prázdniny nepřetržitě bez pauzy. Nyní, asi týden, mám ostré bolesti při močení, a začala jsem krvácet. Kdyby jste mi poradil co by to mohlo být a případné řešení problému, byla bych vám vděčná. Děkuji

Odpověď odborníka:

Bolesti při močení by ukazovaly na zánět močového měchýře, bylo by potřeba navštívit praktického lékaře k vyšetření moče a případném nasazení léčby, krvácení při kontinuálním užívání může být, dokončete plato a dejte si 7 denní pauzu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: