Nadměrné tvoření slin

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli neexistuje nějaký přípravek na redukci tvoření slin v ústech. Popřípadě co toto nadměrné tvoření může způsobovat. Ještě bych si dovolil jeden dotaz. Poslední asi 4 dny mam černý povlak na jazyku, který nejde zeškrábnout. Měl bych dotat, že poslední necelé dva měsíce užívám slabší dávky antibiotik, jednou denně, kvůli akné. Nemohlo by toto zapříčinit černý povlak? Děkuji za odpověď Šedivý

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může jít o vedlejší účinek léků, které užíváte. Obraťte se, prosím, na vašeho lékaře, který léky naordinoval a se kterým situaci proberete. Poradí vám i s povlakem jazyka a hlavně pečlivě prohlédne jazyk a prozkoumá všechny další možné souvslosti. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nemocné srdce dokáže zachránit katetrizační zákrok i klasická operace
Jak probíhá umělé oplodnění: IVF krok za krokem
Články: Jak probíhá umělé oplodnění: IVF krok za krokem
Neúspěšné snahy o přirozené...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: