Náhle krváceni uprostřed cyklu s ha

Dobrý den, v pondělí mne odvezla RZ s obrovskou bolestí v podbříšku a následně se zjistilo, že mám ledvinový kámen v močových cestách, proto ta bolest. Pondělí byl 6-tý den, kdy jsem vzala tabletu (beru pravidelně po měsíci cca rok). Dostala jsem na urologii tyto lélky- Aescin a Fokusin. Ve středu jsem začala špinit a dnes v neděli už jemně krvácím... Může být to jemné krvácení způsobeno těmito léky? Přecijen Fokusin je mužský lék, může snížit hladinu hormonů mé HA? Má gynekoložka mi na to odpovědět nedovedla, prý se mám zeptat na urologii, ale tam prý netuší... takže jsem v bludném kruhu. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tyto léky nesnižují účinek hormonální antikoncepce. Všimněte si pozorně, jestli krvácení není z močových cest. Přítomnost kamínku v močových cestách může působit tyto obtíže.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: