Návaly bolesti hlavy

Asi dva roky jsem šla do předčastného přechodu. Užívala jsem hormonální léky Activelle, asi po 3 měsíci užívání se mi udělala boule na krku u uší která mi na dotek moc bolí , po chvíli mi začne silně cukat jako když by se mi zrychlil tep a jednu bouli mám i na hlavě na zadním týlu u krční páteři.To mi dělá problémy protože silné boleti a píchaní mi pokračují do oblasti hlavy. Měla jsem vyšetření a bylo mi zděleno že je to od krční páteře ale nebyl mi udělám ani CT. Nevím na čem jsem myslím si zda to nemůže mýt příčinu toho že jsem brala ty hormonální prášky, neustálé návaly , pocení, nespavost.Prosím o radu jak mám dál pokračovat jsem bezradná.Děkuji moc z pozdravem Angela.

Odpověď odborníka:

Omlouvám se, ale boule na krku nejsem schopen po internetu posoudit. Může jít o lymfatické uzliny, podkožní lipomy , svalové spasmy atd...
Pokud lékaři uzavřeli vaše potíže jako " od páteře " , bylo by asi vhodné pokračovat např. fyzioterapií.
Návaly , pocení a nespavost zcela jistě nepatří do okruhu problémů působených " páteří " a může jít o nežádoucí účinky celé řady léků.

MUDr. Tomáš Vilhelm
MUDr. Tomáš Vilhelm

Specializace: Rehabilitace
Pracoviště: VERTEBRA

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: