Nemám menstruaci při braní antikoncepce

Dobrý den pane doktore, beru přes rok antikoncepci a prakticky nemám menstruaci a když už jí mám tak jenom kapičku. Některý měsíc jí nemám vůbec.Před braním antikoncepce jsem neměla s menstruací žádný problém, gynekoložka mi říká, že to, že mám jenom kapičku nevadí. Je to pravda? Budu mít menstruaci po vysazení zase jako dříve?

Odpověď odborníka:

dobrý den , divila byste se kolik žen by vám závidělo , opradu může být menstruace takhle slabá a ničemu to nevadí , vaše gynekoložka má pravdu. a menstrace - její síla , délka cyklu a další - to se vše mění s věkem... ano menstrauce po vysazení atk může ale také nusí být stejná ... klid , nyní si nijak neškodíte a v budoucnosti se uvidí .

MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA
MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Medic Centre s.r.o.,
Gynekologicko porodnická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: