Nemoc

Pri uzivani klacid 500 kasel slineni,paleni na hrudi.chtel jsem se zeptat jestli je to normalni.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, důležité je z jakého důvodu vám byla antibiotika nasazena. Pokud se příznaky objevily až po nasazení léku a mohly by souviset s jeho nasazením, tak by jeho další užívání nebylo vhodné. Pálení na hrudníku může být i při respirační infekci, ale může být i projevem jiného onemocnění. Pokud se příznaky budou zhoršovat doporučovala bych navštívit lékaře.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Tsh nula Vím, že dotazů ohledně výsledků krve je na stránkách hodně. Hraniční...
  • Svědění v konečníku Nikomu sem to zatím neříkal, ale svědí mě v konečníku a ve...
  • Glioza Sdělte mi, prosím, co je to glioza, její příčinu a prognózu. Děkuji.
  • Gastroskopie Chtěl jsem se zeptat na vyšetření žalutku,v tel.jsem viděl pořed...
  • Zánět šlach Pane dokotre, již 14 dní mi bolí šlachy na pravé ruce. Dostala...
  • Zánět vaječníků a ledvin Při návštěvě gynekoložky jsem zjistila, že mám zánět...
 
Naposledy čtené: