Nežádoucí účinky antipsychotik

Dobrý den.Trápí mě jeden problém.V létě jsem se léčil se schizofrenií.Beru prášky zyprexu.V řijnu jsem opět nastoupil do práce.Ted´ můj problém.Je to asi tři týdny co ráno vstanu a vím,že mám jíst nebo jídlo vidím,tak musím zvracet nebo se mi chce zvracet.I zuby si musím čistit lehce jinak je tu opět to nutkání.Před tím jsem jedl málo,ale jedl ,to zvracení tu nikdy nebylo.Jíst dýl mi problém již nedělá.Vstávám v 6.30 Do práce se mi nechce,ale odpor to není.Myslíte,že je to psychika nebo spíš se mám obrátit na obvodní lékařku.Moc Vám děkuju.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jedním z nežádoucích účinku Zyprexy je i nevolnost. Pokud na sobě ale pozorujete psychické změny doporučoval bych navštívit ošetřujícího psychiatra. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: