Předčasná a nepravidelná menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, beru antikoncepci minisiston a teď jsem potřebovala oddálit menstruaci tak jsem pokračovala s dalším platíčkem. Po prvním týdnu užívání jsem ale dostala menstruaci. Je to tím, že jsem nevynechala 7 denní pauzu nebo čím jiným by to mohlo být ? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zcela pravděpodobně se jedná o krvácení z průniku. Může nastávat při dlouhých cyklech užívání antikoncepce. Pauzu můžete udělat nyní a pak opět pokračovat užíváním antikoncepce.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Předčasná menstruace | Od: Martina | 21.5.2015 10:24
Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Před šesti dny mi
skončila menstruace a před osmi dny jsem začala
brát antikoncepci Natalya .Po 6 dny pohlavní
styk s přítelem a hned po jsem zjistila začáteční
menstruaci. Hnědý výtok a pak do červena nevím
si rady, co stím děkuji moc za odpověď
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: