Problémy po operaci žlučníku

  • Dotaz od: Naďa Čellárová
  • Publikováno: 8.3.2009
  • uLékaře.cz

6.2.2009 jsem podstoupila laparos. odebrání žlučníku. Nastaly komplikace a 2x jsem musela při ERCP podstoupit zavedení stentu do žlučových cest. Nyní jsem doma a po měsíci od operace se necítím dobře. Bolí mě žaludek( časté říhání), tlačí mě v místech, kde už žlučník není a tlačí mě kolem pupku a odtud pod levé žebro do zad. A především mám úplně žluté stolice. Mám velké obavy, že operací se vyvolal zánět slinivky a já budu už jen tak živořit na dietách. Při kontrole jsem svůj stav oznámila na chirurgii. Odebrali mně krev: sAMS 092,Bi/S 7,9,ALT 0,34,AST 0,30,ALP 1,97,CRP 2,0 Leu 8,94. Pan doktor řekl, že neví proč mám žluté stolice a že si to mám dořešit někde na gastroenterologii. Prosím o radu , co mám ještě podstoupit , abych mohla žít aspoň přijatelným způsobem. Teď lituji, že jsem se na operaci nechala lékařem přemluvit. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tyto komplikace nejsou po operaci žlučníku až zas tak vzácné. Doporučoval bych ale přesto navštívit gastroenterologa, který Vás znovu důkladně vyšetří a navrhne případný další postup. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Laparoskopie | Od: Žofie | 10.6.2010 09:31
Vážená paní Náďo,píši Vám,že jsem podstoupila laparoskopii žlučníku a to 19.11.2008. Dnes je 10.6.2010...Obdobné potíže,obdobné reakce lékařů,jako u Vás...Něco se nepovede,ale už se nedozvíme,co.Do dnešního dne trpím bolestmi okolo žaludku,nepřetržitá bolest v pravém podžebří a pravém boku. Celou dobu putuji od jednoho lékaře k druhému,není nikdo schopen objasnit příčinu mých obtíží.Trpím tím hodně,doporučení zní: navštívit psychiatra.Strašně smutné.Váš příspěvek je tady už od r. 2009,věřím,že jste se dala do pořádku.Přeji samé hezké dny.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Záhadný skřípot zubů
Články: Záhadný skřípot zubů
Poškozený chrup, časté...
Dyslipidémie aneb Co prozradí hladiny krevních tuků
Články: Dyslipidémie aneb Co prozradí hladiny krevních tuků
Některá onemocnění dlouho...
Poruchy štítné žlázy: Kdy přichází na řadu skalpel?
Články: Poruchy štítné žlázy: Kdy přichází na řadu skalpel?
Nádor, nadměrný růst nebo...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
16 potravin, které chrání srdce
Články: 16 potravin, které chrání srdce
Zdravý životní styl působí...
Když se rakovina rozšíří do kostí
Články: Když se rakovina rozšíří do kostí
Toto zhoubné onemocnění...
Čeká vás operace? Možná ani nevíte, co všechno vám hrozí!
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: