Reakce na očkování

Dobrý den,se synem jsem byla na přeočkování v 5 letech.Aplikovala mu lékařka Infanrix.Po třech dnech doslal teplotu.Může jít o reakci na očkování?Děkují

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jedním z vedlejších účinků očkování touto očkovací látkou je i zvýšená teplota. Přesto v případě přetrvávajících obtíží vyhledejte lékaře. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Hiv test Zdravím, měl jsem rizikový pohlavní styk. Po 60 a 79 dnech jsem byl...
  • Střevní potíže po pití alkoholu Chtěl bych se zeptat zda by jste mi mohl/a...
  • Otok obliceje Prosim o radu,manžel do svych 53 let nebyl na nic alergicky od...
  • Akné Už dlouho trpím akné na obličeji a především na zádech. Lékař mi předepsal...
  • Prostata Manžel, nyní 55 let, se v r.2014 podrobil biopsii prostaty (PSA 3,63 f...
  • Změny na děložním čípku Je mi 21 let a před 14 dny jsem byla na běžné...
 
Naposledy čtené: