Sayana

Dobrý den, paní doktorko, v září jsem dostala injekci sayana a začalo mě po ní bývat zle. Měla jsem ji 3 roky a je mi 35 let. Mývala jsem návaly horka a nebo zimnici, ale jen někdy. V prosinci jsem si ji už píchnout nenechala. A stav se o dost zhoršil. Mám náhaly každou noc a někdy i zimnici. Pan doktor říkal, že až dostanu menzes, že bude vše v pořádku. Je mi opravdu moc špatně. A to miještě dala paní doktorka antidepresiva, po kterých je mi taky zle. Už mám 9 kg dole. Co si mám koupit, aby mi bylo líp. Prosím o radu. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud Vám není po lécích dobře, domluvte se na další léčbě s lékařem, který Vám léky předepsal. Nevolnost už nyní zřejmě nebude mít souvislost se Sayanou, zajděte tedy na vyšetření k praktickému lékaři. Navrhne léčbu nevolnosti po zjištění příčiny tohoto stavu.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: