Špinění...

Dobrý den,Pane Doktore,potřebovala bych poradit po ukončeni MS jsem si vzala 3.prášky ale pak jsem je vysadila,pokousime se s manželem o miminko :) druhy den nato jsme se s manželem milovali,par dni nato taky no a po 5.dnu co prášky neberu jsem začla špinit trvá to už asi tretí den.Můžete mi prosim poradit co to může být?Děkuji

Odpověď odborníka:

Velmi pravděpodobně to je chybným užíváním antikoncepce,buď jste ji neměla začínat nebo dobrat,ale ne vysadit po 3 tabletách. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Varikokéla, ryze mužský problém
Články: Varikokéla, ryze mužský problém
V podstatě se jedná o...
Bechtěrevova nemoc může negativně ovlivnit i sexuální život
Lumbální punkce
Články: Lumbální punkce
Co je to lumbální punkce?
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Vyšetření prostaty
Články: Vyšetření prostaty
Při vyšetření prostaty...
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Operace očí dokáže u dětí zlepšit jejich duševní vývoj
Články: Operace očí dokáže u dětí zlepšit jejich duševní vývoj
Laserový operační zákrok...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: