Špinenie po 4 rokoch

Dobrý deň, chcela by som sa informovať 4 roky užívam antikoncepciu qlaira a menštruáciu mávam málokedy ale teraz sa mi stalo že 10 dní po začatí ďalšieho plata som začala špinit je to normálne po 4 rokoch alebo to niečo môže znamenať? Ďakujem

Odpověď odborníka:

dobrý den, nemusí to znamenat nic, může se objevit cystička. Pokud se objeví špinění mimo cyklus opět, navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x