Špinění po pohl. styku

Dobrý den je to asi třetí den, co jsem začala špinit po pohl. styku. Před 14 dni jsem byla na gynekologii na preventivní prohlídce a zde vše v pořádku tak nevím čím to může být. Nedávno jsem taky dobrala antibiotika na angínu. Je to malinké špinění světlé po sexu. Jinak žádné jiné obtíže nemám. Taky mě svědila pochva a mazala jsem si canesten tři dny jen okolo tak jestli to není tím. Beru měsíc a půl antikoncepci Sunya. Prosím moc o radu. Děkuji.

Odpověď odborníka:

V prvních měsících po započetí braní antikoncepce se můře slabé špinění vyskytnout , aniž by byl antikoncepční účinek snížen, na svědění pochvy by bylo potřeba zhotovit kultivaci a mikrobní obraz poševní a pak cíleně postupovat podle výsledku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: