Stále kŕvácení po antikoncepční injekci

dobrý den chtěla bych se zeptat půl roku jsem používala antikoncepční injekci,krvácela jsem,od svého ginekologa jsem dostala prášky na zastavení krvácení dobrala jsem je dostala jsem menzes ale znovu jsem silne krvácela,poslal mně na výškrab,tyden jsem nekrvácela,dostala jem menzes,ale od té doby stále krvácím a mám u toho návaly horka.prosím oradu děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, lze poradit pouze urychlenou návštěvu gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bolesti hlavy u dětí
Články: Bolesti hlavy u dětí
Také děti často trpí...
Karcinom ledvin – poznat nepřítele znamená zvýšit šanci na uzdravení
Jak zvládat injekce během IVF
Články: Jak zvládat injekce během IVF
Asi nikdo nebude nadšený z...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Články: Tlukot srdce: Na čem závisí jeho rychlost?
Faktorů ovlivňujících...
Snížená činnost štítné žlázy (hypotyreóza)
Články: Snížená činnost štítné žlázy (hypotyreóza)
Po zavedení jodace jedlé...
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: