Stále zvýšené teploty a bolesti končetin

Prosím Vás o odpověď na můj problém. Několik let již trpím častými zvýšenými teplotami (37,0 - 37,8) a únavou. Teploty jsou opravdu velmi časté, ale v základním rozboru krve se nikdy nic neukázalo, i CRP je v pořádku. Bývám dost unavená, mám Raynaudův syndrom a bolívá mne celé tělo, zejména horní i dolní končetiny. Často mne pobolívá v krku, ale ne příliš silně. Léčím se s úzkostně-depresivní poruchou a sedm let jsem po odstranění celého tlustého střeva z důvodu , že přestalo zcela pracovat. Nevím, zda to může mít souvislost, ale raději se o tom zmiňuji. Ptám se hlavně na ty teploty, únavu a bolesti končetin. Děkuji Vám mnohokrát za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pouze z popisu příznaků nelze zcela konkrétně posoudit z jakého důvodu máte zvýšené teploty. Musela bych znát Vaší podrobnou anamnézu, laboratorní vyšetření, klinické vyšetření.
Při zvýšených teplotách nejasné příčiny, pokud u praktického lékaře byly všechny nálezy negativní /výtěry z krku, nos, vyšetření moče, CRP, krevní obraz/, doplnila bych ještě imunologické ev. infektologické vyšetření.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: