Těhotenství, opožděná menstruace

Dobrý den, beru hormonální antikoncepci. Poslední tabletku jsem si vzala se 12-13 hodinovým zpožděním. Raději jsem si koupila Postinor, který jsem užila v pauze, kdy se měla jako obvykle dostavit menstruace. Menstruaci jsem měla dostat již včera a pořád nic. Mohu po té týdenní pauze znovu načít další platíčko prášků, i když se menstruace nedostaví? Děkuji!!!!

Odpověď odborníka:

Udělejte si gravitest jako první krok a když jste užila ještě Postinor měla by jste nezačínat další plato, v tomto cyklu použít jinou ochranu a v dalším cyklu opět začít první den menses. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: