Tmavý výtok

Chtěla jsem se zeptat. Po prvé v životě beru antikoncepci, začala jsem 1. den krvácení, jak se to dělá. Krvácela jsem cca 3 dny a dost. Pak 1,5 dne klid a teď špiním v podobě tmavého výtoku. Je to normální? Díky moc

Odpověď odborníka:

Milá Lucko, vaše tělo si musí na antikoncepci zvyknout a je možné v průběhu prvních měsíců užívání trpět na nepravidelné krvácení, či špinění. Většinou se tento stav do 3-6 měsíců upraví a pokud ne, tak se domluvíte s gynekologem o změně antikoncepce. Mějte se hezky.

MUDr. Barbora Müller
MUDr. Barbora Müller

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Nemocnice Ostrov

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x