Tmavý výtok

Dobrý den. Už měsíc mám nepřetržitě tmavý výtok. V dubnu jsem vysadila antikoncepci (brala jsem ji cca 6 let), protože se s manželem snažíme o miminko. Jelikož mi menstruace po vysazení prášků nepřicházela, byla jsem u svého gynekologa na prohlidce (červen).V tu dobu jsem měla i mykozu, na kterou mi doktor předepsal Jenamazol. Na sonu mi našel folikul, a řekl že do týdne začnu menstruovat. Místo menstruace jsem mela týden hnědé špinění. Poté dlouho zase nic, a teď před měsícem opět, ale trvá to dodnes. Výtok je silnější, řekla bych až černý. Spíš mi to připomíná sraženou krev. Bolesti nemám žádné, jen je to nepříjemné...Jsem chudokrevná. Myslíte že to má nějakou spojitost?Mám to nějak řešit se svým gynekologem, i když mě nic nebolí? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Chudokrevnost skutečně může případně souviset s dlouhodobým nepravidelným krvácením, avšak to určí až cílené gynekologické vyšetření.

MUDr. Hynek Kudělka, MBA
MUDr. Hynek Kudělka, MBA

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví: Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: