Traseni tela a motani hlavy

Prosim vas chtel bych se zeptat asi pred pul rokem jsem vysadil seroxat ktery sem bral necely rok vysazoval jsem ho asi 3 tydny coz nebylo moc dobre a po pul roce se mne zacalo chvet telo a motat hlava neni to moc tragicke ale skor nepřijemne omezujici skousel jsem to nahrazovat přirodnima produkty jako je benosen a vselijake čaje a to sem taky hned vysadil vim ze to byla hloupost nestežuju si jenom bych rad vedel ci to chveni a zavrate muzou byt i po pul roce nasledkem abstinenčnich přiznaku jinak nemam už žadny stres ani deprese dekuju za odpoved s pozdravem Jaroslav

Odpověď odborníka:

Bez dalších informací- proč jste Seroxat užíval- Vám těžko poradím.
Nejlepší rada je poradit se s odborníkem, který Vám preparát nasadil.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x