Zánět močových cest a svědění pochvy

Dobrý den mám dotaz asi po 5dnech co užívám antibiotika na zánět močových cest mě začala svědit pochva ale jen zvenku.Dá se stím dělat i něco bez doktora nebo je to normální??

Odpověď odborníka:

Při užívání ATB se často vyskytuje mykoza, zkuste Gyno-Pevaryl nebo Boraxglycerin lokálně a sedací koupele v řepíčku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Pseudoefedrin – cukr i bič
Články: Pseudoefedrin – cukr i bič
Každý lék může být za...
Osm překvapivých věcí, které můžou škodit srdci
Články: Osm překvapivých věcí, které můžou škodit srdci
Většina lidí ví, že málo...
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: