Malý penis
v září mi bude 15 a stále mi nenarostl penis . ehm vím že tu toho je habaděj ale nějak se mi to nechce pročítat. ochlupení se již oběvilo a "ejakulace také funguje" ale penis mám malý jak dítě :(( jak bych to v případě žádného pokroku měl řešit??? nevolejte na číslo
MUDr. Barbora Suchecká
Specializace: Praktické lékařství pro dospělé Pracoviště: Praktický lékař pro dospělé, Nemocnice Kadaň
Dobrý den, velikost penisu je individuální (stejně jako tělesná výška), růst u Vás ještě není úplně ukončen (uvádí se, že penis roste do cca 17.-18. roku života). Nepíšete nic o rozměrech, nicméně se uvádí, že průměrná délka ztopořeného penisu je po skončení růstu mezi 12,5-16 cm.
Pokud by Vám penis nerostl i nadále, s problémem se obraťte na svého praktického lékaře. Vyšetří Vás a odešle k příslušnému specialistovi (endokrinologovi či urologovi). S pozdravem BB.