Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Právní prohlášení

1. Obecná ustanovení
1.1 Užíváním služeb projektu uLékaře.cz zejména prostřednictvím internetových stránek, mobilní aplikace a profilů na sociálních sítí provozovaných společnosti uLékaře.cz, uzavíráte Dohodu o užívání služeb projektu (dále jen „dohoda“) se společností uLékaře.cz, s.r.o., IČO 05341051 se sídlem Praha 2, Šafaříkova 201/17, PSČ 120 00, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 262183. 
1.2 Za jakoukoliv škodu vzniklou užíváním výše uvedených služeb projektu uLékaře.cz vám či třetí osobě v důsledku porušení takovéto dohody, nenese uLékaře.cz, s.r.o. odpovědnost a vy jste povinni nahradit nárokující straně škodu v plném rozsahu a výši. Společnost uLékaře.cz, s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za špatné použití či interpretaci zde prezentovaných informací.

2. Obsah a charakter stránek
2.1 Obsahem stránek jsou informace určené pro širokou veřejnost, není-li uvedeno jinak. Obsahem stránek jsou zejména odborné články, informace o odborných akcích a odkazy na jiné odborné stránky či organizace. 
2.2 Stránka je databází podle § 88 zákona 121/2000 Sb. o právu autorském. Veškeré nakládání s autorskými právy se řídí tímto zákonem. Autorská práva k informacím a článkům náležejí jejich autorům či vykonavatelům takovýchto autorských práv a zřizovateli databáze podle zákona.
2.3 Reklamní informace v jakýchkoliv zákonných formách jsou viditelně odlišeny od nereklamního obsahu stránek a jsou plně v souladu se zákonem 138/2002 Sb. o regulaci reklamy v platném znění.
2.4 Internetové stránky obsahují i odkazy na odborné internetové stránky jiných zřizovatelů. Společnost uLékaře.cz, s.r.o. v žádném rozsahu neručí za obsah takovýchto odkazovaných stránek.
2.5 Veškerý obsah stránek, stejně jako design a informační systém, je zaštítěn společností uLékaře.cz, s.r.o., která jako jediná ručí za správnost a relevanci poskytovaných informací. 

3. Lékařská poradna
3.1 Součástí projektu uLékaře.cz je i Poradna lékaře. Poradna v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, spíše slouží jako alternativní a nezávazný zdroj informací. Uživatelům se důrazně doporučuje vyhledat vedle použití Poradny i odbornou péči, která je schopna díky bezprostřednímu kontaktu s pacientem mnohem účinněji diagnostikovat a pomoci. Provozovatel těchto internetových stránek upozorňuje, že nenese žádnou odpovědnost ze škody na zdraví uživatele či třetích osob vyplývajících z použití Poradny.
3.2 Dotazy posílané do Poradny slouží také jako informační zdroj pro uživatele se stejnými obtížemi. Z tohoto důvodu si Provozovatel vyhrazuje právo zveřejňovat veškeré dotazy adresované lékařům prostřednictvím Poradny. Provozovatel proto žádá uživatele, aby v dotazech poskytovali jen takové informace, které mohou být veřejné, vyvarovali se zejména informací, které by mohly konkretizovat osobu tazatele. Prosbám o nezveřejnění dotazu nemůže tedy provozovatel internetových stránek vyhovět.
3.3 Dotazy jsou zobrazovány anonymně (v poradně se zobrazuje pouze křestní jméno uživatele) a dodržují zásady ochrany osobních údajů.
3.4 Uživatelé poradny mají garantováno, že odpověď na dotaz dostanou do uvedené doby daného tarifu, která se vztahuje k pracovní době lékařů, tj. v pracovní dny od 07:00 do 20:00 hodin. Pokud provozovatel nedodrží tuto lhůtu, případně dojde k technickému problému či dotaz nebude vyřízen vůbec, poskytne provozovatel uživateli možnost jeden či více dotazů položit zdarma.
3.5 Uživatel může komunikovat s lékařem pouze prostřednictvím internetové poradny www.ulekare.cz. Jakýkoliv jiný způsob komunikace s našimi lékaři z poradny je zakázán.

4. Objednání k lékaři
4.1 Součástí projektu uLékaře.cz je možnost objednat se do zdravotnického zařízení, se kterým má Provozovatel uzavřenou smlouvu o spolupráci. Zdravotnická zařízení po převzetí informací o uživatelovi komunikují přímo s uživatelem, první kontakt uživatele se zdravotnickým zařízením ale vždy zařizuje Provozovatel.

5. Důležitá upozornění
5.1 Upozorňujeme, že tyto internetové stránky působí pouze jako informační zdroj. V žádném případě nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči!
5.2 Poradna kvůli velmi omezeným diagnostickým možnostem v žádném případě nenahrazuje standardní lékařskou péči, působí pouze jako zdroj informací a osvěta pro dotazující.

6. Další ujednání
6.1 V případech, kdy jste ve vztahu ke společnosti uLékaře.cz, s.r.o. spotřebitelem a vznikne spotřebitelský spor, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, můžete, jste-li v postavení spotřebitele, podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu České obchodní inspekci (Ústřední inspektorát – oddělení ADR, sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz). V těchto případech také můžete (jste-li v postavení spotřebitele) využít platformu pro řešení spotřebitelských sporů online, která je zřízena Evropskou komisí a je dostupná na internetové adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

7. Závěrečná ustanovení
7.1 Společnost uLékaře.cz, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu obsahu a přístupu ke stránkám. K plánovaným zásadním změnám obsahu stránek a ke změnám jejich užívání bude vždy připojeno datum změny.

Poslední aktualizace: 23. 07. 2018

Zpracování osobních údajů

Souhlasím, aby společnost uLékaře.cz, s.r.o., se sídlem Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 5, IČO 05341051 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb v rámci projektu uLékaře.cz, který je tvořen zejména specializovanými internetovými stránkami, mobilními aplikacemi a profily na sociálních sítích (dále jen “projekt uLékaře.cz”). Projekt uLékaře.cz je provozovaný Společností v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením č. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“). Souhlas se zpracováním dávám maximálně na období 10 let od mé poslední aktivity nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.  

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje zvláštní kategorie, konkrétně pak o mém zdravotním stavu, a to za účelem:

  • vypracování odpovědi odborníka v rámci projektu uLékaře.cz, a/nebo
  • předání vhodnému zdravotnickému zařízením za účelem dalších konzultací či spolupráce ve věci mého zdravotnického stavu.

Výslovně tedy souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím zdravotnickým zařízením, se kterými má Společnost uzavřená zvláštní ujednání o zárukách při zpracování osobních údajů a zvláštní kategorie osobních údajů. Aktuální seznam spolupracujících zdravotnických zařízení shledávám v rámci uvedeného hyperlinku.

Dále souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům, kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci poradny projektu uLékaře.cz na základě mého výslovného požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněných právních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

  • s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování; 
  • s právem vznést námitku proti zpracování;
  • s právem na přenositelnost údajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
  • s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;
  • a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů. 

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

  • mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;
  • Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídí je dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu.
  • mé údaje Společnost poskytuje zpracovatelům z řad zdravotnických zařízení nebo odborníkům zpracovávajícím mé výslovně položené dotazy. 

Současně beru na vědomí, že se v případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování mých osobních údajů nebo v případě uplatnění výše uvedených práv mohu obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, kontakt http://www.stankovapartneri.cz/dpo/, nebo po další komunikaci ohledně mých osobních údajů, příp. odvolání souhlasu s jejich zpracováním mohu také využít adresu osobniudaje@ulekare.cz.

Potvrzuji, že tímto dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajů vč. zvláštní kategorie údajů v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Zasílání informačních emailů

Uděluji společnosti uLékaře.cz, s.r.o., v souladu s ustanoveními zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zasíláním e-mailového zpravodaje uLékaře.cz s novinkami týkajících se služeb poskytovaných uLékaře.cz, s.r.o. anebo o produktech třetích osob. Svůj souhlas se zasíláním e-mailového zpravodaje můžu kdykoliv odvolat přímo prostřednictvím obdrženého e-mailu, po přihlášení v mém uživatelském profilu nebo zasláním požadavku na osobniudaje@ulekare.cz.

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Prospívání 16-ti měsíční dcery

Dětské nemoci Anna 29.10.2017

Dobry den, obracim se na Vas s prosbou o radu ohledne sve 16m dcerky a jejiho prospivani. Narodila se s mirami 52cm/3660g, prenasela jsem. Do 6m byla plne kojena a prospivala, v 6m prodelala gastroenteritidu s teplotami, nasledne na 6m prohlidce jsem prvne slysela, se pada z grafu vahy (nikoliv vyskou), byly jsme poslany na krevni obraz, tehdy mela 6590g/66cm v 6m. Tehdy (v den prave konciciho 6m) jsem prikyvla, ze prikrmujeme a mala basti, i kdyz to nebyly pravda a stale jsem plne kojila - v tu chvili jsem citila, ze bude spatne, pokud priznam, ze stale kojim, bude to vypadat, ze svemu diteti nedam najist, mam dojem, ze lekarka je proti biomatkam. Domu jsem sla s brekem a zacala jsem dite prikrmovat jeste ten den. Krevni obraz byl v poradku. Na 8m prohlidce nam bylo doporuceno dat Sunar, vyslechla jsem si, ze moc kojim, ze mala ma vic jist, ze takto vznikaji poruchy prijmu potravy - rikala jsem, ze celou presnidavku nesni, ze za den tak 100ml prikrmu denne, nepila v podstate nic jineho nez MM, avsak to ne proto, ze bych ja chtela, ale proto, ze se proste dite stale dozadovalo vice kojeni nez jidla. Pry aby mi zacala pit a jist, mela jsem omezovat kojeni a dite po jidle nedokojovat. Domu jsem sla s neprijemnym pocitem, zmenila jsem ten den program a misto planovaneho cviceni jsem sla domu neco uvarit a dat diteti, kojeni jsem se snazila omezovat dle rad, ale moc nam to nefungovalo. Doporuceni, abych davala na noc Sunarku kasi jsem neuposlechla - neni to moc v souladu s mym presvedcenim, nechtela jsem nikdy davat premixovane instantni formule, ale kvalitni doma varenou a castecne i vypestovanou stravu. Pri 10m prohlidce mela mala 7400g/69cm, o mesic pozdeji v 11m 7800g/69cm (blizily se prazdniny, tak jsme rocni prohlidku absolvovali takto drive). Holcicka se rozjedla, cca od 10m ji velmi slusne, od 1r ji i babicky chvali, opakovane rikaji, kdyz hlidaji, ze se pekne nacpala, ze porad ji... davam ji rano vetsinou kase (krupicova, ryzova, ovesna, jahlova, quinoia) z ryzoveho nebo mandloveho mleka, pridavam mlete orechy a cerstve nebo susene ovoce, kdyz nestiham, tak dostane pecivo s lucinou nebo s maslem a kousek zeleniny, pije vodu nebo caj, casto to rano resim tak, ze zaliju ovoce vodou a dite pak sni ovoce a vypije vyluh. Svaci pecivo, kukuricne krupky, ovoce, jogurt, nekdy ji jidlo i prisladim medem nebo agavovym sirupem, nekdy delam i babovky s pridanim zdravejsi slozky (mrkev, banan, dyne), obedva a veceri normalne s nami to, co jime my ve vhodne uprave - skoro denne ma maso vseho mozneho bezneho druhu, davam i lusteniny, vejce, z priloh ryzi, brambor, testoviny, kuskus, quinoiu, u babicek miva knedliky, vzdy se snazim podat i zeleninu, miluje hrasek a mungo fazolky (male zelene kulate/sisate), tak vzdy varim ryzi rovnou s nimi, snazim se davat i ryby. Jak jsem naznacila uz vyse, k PL jsem si osobni cestu nenasla, opakovane jsem odchazela s brekem a pocitem bezmoci o problemech diskutovat. Opakovane jsem si odnesla vytisteny rustovy graf pro chlapce, kde byly hodnoty nasi dcerky. V 11m jse si vyslechla, ze mala je sice ted proporcni, ale neroste, dostali jsme poukaz na krevni odbery a odkaz na endokrinologicke vysetreni. Zhrozila jsem se, ze by male meli brat krev, nechapala jsem, ze se o tom neda vubec polemizovat, brecela jsem a tehdy jsem zavolala svoji pediatricce z detstvi, brecela jsem ji do telefonu a prosila ji, aby se na nas podivala. To udelala, uklidnila mne, ze dcerka vypada zdrava, jen je mala, ze ja jsem take byla mala - v 1. tride jsem mela 16kg, byla jsem 3. nejmensi z holek. Holcicka mi jinak prospiva - je vesela, aktivni, ji dobre, na brisko si zda se nestezuje, otoky nepozoruji, radujeme se, ze konecne i spi dobre - dlouho jsem kojila behem noci i nekolikrat, ted kojim vecer a pak uz bud vubec nebo jeste rano, pres den jen kdyz se mi chce resp. jsou podminky (mnohe dny ne), cekame sourozence, tak uz moc kojit nechci, 1x vecer mi vyhovuje, v srpnu jsem byla na tyden pryc a odstrikavala jsem cca 150ml denne, coz pocitam, ze je cca denni davka, kterou jsem v srpnu kojila... dnes ma dcerka 16m, 8700g, 74cm. Doted se mi zdalo, ze je vse ok, ze je mala zkratka drobnejsi, ale jinak ji nic neni. Ted ale zacal manzel komentovat, ze ma mala pekne pandero (manzel koupe), merila jsem 44cm hrudnik, 47cm pas (siji bundu), zkratka se bojim, jestli je opravdu vse v poradku, je pravdou, ze mala ma stihle rucky, hrobny hrudnik, vyrazne bricho (koupe se vsak vzdy po jidle, to je taky znat). Celiakii u nas v rodine nikdo nema (resp. neni znamo), ani jine autoimunity, pouze mame v rodine alergie. Mala nema ani otoky, ani se mi nezda divna chovanim, stolici ma cca 2x denne, nikdy nemela zacpu, miva mekci stolici, kterou jsem schopna pri vcasnem prebaleni vyklepnout z pliny do wc (latkove pleny), nevsimla jsem si primesi ani podezreleho zapachu, ani vyraznych promen v konzistenci, nezaznamenala jsem prujmy, obcas neco nestraveneho - myslim v ramci normy, od ukonceneho 3m, kdy ustaly prdiky, si nemuzu na dcerky zazivani stezovat... mam dilema, co ted. Napadlo mne nechat si serologii celiakie provest u sebe - mam totiz dlouhodobe Hb kolem 118g/l, moje PL by nemela vyhrad, uz mi toto drive nabizela, nepocituji vsak zadne zazivaci potize, pokud by byla pozitivni, tak bych zpozornela a mozna by se mi pripadalo presvedcivejsi se dale zabyvat vysetrovanim me dcery. Dale mne napadlo se u detske PL stavit a poprosit ji o krevni obraz ditete, odbery z prstu mne nijak nedesi, opet by to mohlo byt voditkem - pokud by nebyla anemicka, tak je prece mala pravdepodobnost, ze by za jeji pandero mohla podvyziva. Desi mne odbery zilni krve, prip. endoskopie v CA, jsem matka, ktera by nikdy lekari nevycetla, ze neco prehlid v ramci prevence, co jsem ja nevidela. Prosim, poradili byste mi, co v moji situaci udelat? Vim, nejjednoudussi je mi odpovedet, ze jsme meli poslechnout puvodni detskou PL a jit na zminena vysetreni uz pred 4 mesici, ale vezte, ze to opravdu pro nas nebylo a neni jednoduche. Predem mockrat dekuji za Vasi odpoved.

Odpovídá lékař:

MUDr. Barbora Barchánková

Specializace: Praktické lékařství Pracoviště: Praktická lékařka, Ústí nad Labem

Dobrý den, podle popisu si myslím, že Vaší dcerce nic nechybí. Pokud má větší bříško po jídle, je to normální (rozhodně si nemyslím. že by měla být podvyživená). Jestliže jste menší postavy, pak i Vaše dítě s největší pravděpodobností bude postavy menší.
Pokud nemáte průjmy po pečivu, nemyslím si, že byste měla mít celiakii. Hemoglobin 118 g/l je lehce nižší (norma je nad 120 g/l), ale mnoho žen v reprodukčním věku má hemoglobin lehce snížený (vliv menstruace). Pokud máte tyto hodnoty v těhotenství, pak je to normální.
Váš dotaz předám ještě i pediatrovi, aby se vyjádřil k růstu Vaší dcerky. S pozdravem BB.

Odpovídá lékař:

MUDr. Zdeněk Suchomel

Specializace: Pediatrie Pracoviště: Dětské a dorostové oddělení nemocnice Teplice

Milá maminko,
dovolím si odpověď na Váš dotaz rozdělit do několika částí.
1. Pokud jsem si Vámi udané míry a váhy zanesl do grafu, jaký jistě používá i obvodní lékařka, dojdu k následujícímu:
a. Vaše dcera je výškou, řekněme, cca na pátém percentilu, to znamená, že 95% dětí je větší než ona, na druhou stranu, roste vcelku stále stejnou rychlostí, takže bych se příliš neznepokojoval. Pro úplnost je potřeba znát i dospělou výšku rodičů, ale pokud jste Vy sama drobnější postavy, nelze očekávat nějaký závratně rychlý růst. Taktéž platí, že děti, které se narodí s větší porodní hmotností a délkou, rostou jistou dobu pomaleji.
b. v případě tělesné hmotnosti je situace jiná. Porodní hmotnost Vaší dcery se nachází na zhruba pětasedmdesátém percentilu, to znamená, že "přerostla" 3/4 dětí. Od té doby se "propadala" přes všechny ostatní děti až na pozici pod druhým percentilem, tj. je drobnější než 98% všech dětí. Samo o sobě toto lze označit jako neprospívání.
c. pokud se v grafu vztáhne délka k hmotnosti, roste vcelku uspokojivě někde mezi desátým a dvacátým percentilem (tj. větší než ona je 80 - 90% dětí)
d. celkem se dá říci, že hmotnostně je Vaše dcera pod průměrem, navíc s patrným poklesem od narození do současné doby, výška může být (odhadem) přiměřená Vaší výšce.

2. Kojení se obecně doporučuje do půl roku věku (výlučně), dále s příkrmy dle potřeby, nejlépe do dvou let věky dítěte, nebo i déle. Sám zastávám názor, že kojení je prospěšné, ale nic se nemá přehánět. Každopádně, v druhém půlroce života, pochopitelně i později, je nutné zařadit i další složky potravy, které jsou stejně důležité. Mateřské mléko nemusí být ve všech ohledech dostačující, obsahuje např. relativně malé množství železa. Pokud ale již Vaše dcera jí normálně všechno (psala jste, že i poměrně pestrou stravu), je to jistě žádoucí.

3. Popisovaný pokles v grafu vývoje hmotnosti je poměrně evidentní. Je možné, že i tak je všechno v pořádku, zároveň ale existují onemocnění, u nichž je menší vzrůst a nízké hmotnostní přírůstky jedním, nebo jediným příznakem. Myslím si, že krevní vyšetření je v tomto případě vhodné, ačkoli nemusí příčinu objasnit. Samozřejmě je nutno růst dále sledovat a zaznamenávat, což jistě Váš obvodní lékař dělá.

4.Prokázání celiakie u Vás, pokud by k testování došlo, nemusí být zárukou stejného výsledku u Vaší dcery.

5. "Panděro" nemusí být v nepořádku, velmi záleží na celkových proporcích, některá batolátka jsou i celkem baculatá.

Jistě jsem Vám nedal žádnou "spásnou" odpověď, růst je relativně složitá věc, existují děti roztoucí pomalu i rychle, obojí může být někdy normální, stejně tak s hmotnostními přírůstky. Vyšetření bych se však nebránil, kdyby už nic jiného, budete mít alespoň jistotu, že je vše v pořádku.

Držím palce i k druhému dítku.

Poradna uLékaře.cz

Online poradna a objednání k lékaři

Rychlá odpověď
již do 6 hodin

Zkušení lékaři odpovídají
na vaše dotazy

Cena již
od 99 Kč

Zjistit, jak funguje poradna

Související dotazy

Dobrý den,máme 16-ti měsí...
Dobrý den,máme 16-ti měsíční dceru.Před osmi měsíci...
Zarůstání nehtů u měsíční dcery
Dobrý den, mám měsíční dceru, nehty jí zatím nestříhám....
Nespavost 16-ti leté dcery
Dobrý den, máme problém s dospívající dcerou. Již...
18-ti měsíční syn nemluví
Dobrý den,můj syn má 18měsíců a kromě ślovíček MAMA.TATA...
11-ti měsíční syn má snížené leukocyty 4,8
Dobrý den, 11-ti měsíční syn byl před týdnem ve středu...
Betaserc a alkohol
Dobrý den, beru 3x denně 1tbl Betaserc 16. Ceka nás...

Doporučujeme

Více dotazů z poradny

Prosím vysvětlit závěr vyšetření na MRI-bolesti bederní pateře

Dobrý den, jsem 6 let po úrazu bederní páteř: při pádu na záda jsem měla zlomený...

Prosím, co to je?

Dobrý den, asi před měsícem se mně začalo něco tvořit na jazyku, pak to začalo...

Prosím, můžete mi sdělit ...

Prosím, můžete mi sdělit svůj názor na tvrzení, že používání antiperspirantů...

Prosím, o Váš názor

Dobrý den, KO mého syna: FW 30/62, KO: 8,9 Eo3 T1 seg 45 Ly49 Mo1 LR reakce...

Prosím,nezveřejnujte můj dotaz,Děkuji

Dobrý den,můj problém je,že se 7měsíců snažíme s přítelem o otěhotnění,ale nedaří...

Prosím.:)

Dobrý den je mi to velice trapné a stydím se s tím zajít ke svému lékaři.Už...

Prosla potravina

Dobrý den, omlouvám se, že vyrusuji, ale jsem v 28.týdnu těhotenství a dnes...

Prosperita těhotenství

Dobry den mam prosbu ohledne prosperity tehotenstvi. Z ultrazvuku mam zprávu...

Prosperující těhotenství

Dobrý den paní doktorko, mám dotaz ohledně pomalu stoupající hladiny HCG. Dne...

Prosperující těhotenství dle hladiny progesteronu

Dobrý den,jsem 15.den po KET 2 6-ti dennich blastocyst,vcera hodnota hcg 853,ale...

Prospívání kojence

dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda prospívá má dcera.je plně kojena, narozena...

Prospívání kojence

dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor, zda má dcera dobře prospívá....

Prospívání těhotenství po KETu

Dobrý den, mám dotaz ohledně prospívání těhotenství po KETu. Dne 28.4.2017...

Prostata

Dobrý den,chtěla bych se zeptat za manžela.Je mu 51 let a začal mít mírné potíže...

Prostata

Pri začínajúcich bolestiach slabých pod pupkom- takých slabých tlakoch a močení...

Prostata

Dobrý den! Mám prosbu-jak dlouho může trvat případný rozvoj nádoru do stavu,kdy...

Prostata

Dobrý den. Jsem přes dva měsíce po operaci zvětšené prostaty. Vše j O.K. Jen...

Prostata

mal som bolesti v podbrušku, lekár povedal že mám prostatu, predpísal mi lieky...

Prostata

Vážený pane doktore, prosím o radu. jak mám postupovat když mám hodnoty PSA...

Prostata

V reportáži o prevenci nemoce prostaty jsem slyšel, že jako negativní faktor...

Naposledy přečtené dotazy z poradny

Zánět kůže penisu

Dobry den, chcel by som sa spytat, asi pred tromi dnami sa mi zapalila predkozka Prikladam...

Červenáni kůže

Dobrý den, mám problémy s cervenanim, svedenim a mirnym otokem kůže po intenzivním...

Pupínky na pažích

Dobry den, jiz nekolik let mi trapi pupinky na pazich - od ramen po lokty, nikde...

Hrozně mi padají vlasy

Dobrý den,je mi 57 roků,před 2 roky jsem přestala brát antikoncepci a začala...

Rozbor krve na vitamíny a minerály

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje test na rozbor krve - nedostatek...

Parapelvické cysty pravé ledviny

Paní doktorko,mám takový dotaz,co znamená parapelvické cysty a pak,mívala jsem...

Svědivé pupínky po celém těle.

Dobrý den. Již 3 měsíce se mi tak 2-3x do týdne stává, že mě z ničeho nic začne...

Rektální absces

Dobrý den, je mi 25 let. Tuto sobotu jsem zjistil a začal cítit, že mám kousek...

Bolest varlete a podbřišku

Dobrý den, už nějakou dobu mám bolesti v pravém podbřišku. Není to intenzivní...

Bolest konečníku - anální fissura?

dobrý den, už asi 2 měsíce při stolici trpím hroznou bolestí. koukala sem se...

Byl to slabý infarkt?

Dobrý den. je mi 22 nekouřím nemam nadváhu . stalo se mi to večer když sem šla...

Nebezpečí otěhotnění při pettingu

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat: S přítelkyní jsme provozovali tzv. petting...

Srůstající klíční kost

Dobrý den! Před týdnem a dvěma dny jsem si na kole zlomil klíční kost, byl...

Častější stolice a průjmy

Dobry den, chtela jsem se zeptat. Jiz deset dni me trapi velmi casta stolice....

Bolest zubů a dásní

Dobrý den, jsem po ortognátní operaci (obě čelisti, u horní navíc klopení...

Vodnaté pupínky..

Dobrý den, už druhým rokem se mi v létě dělá v dekoltu a na ramenech občas...

Přetržená achilova šlacha

Dobrý den, píšu o problému týkající se mojí maminky. Je jí 46 let a v červnu...

Macmiror, Duomox v těhotenství

Dobrý den, prosím o radu. Jsem v 14 tt. Již tři týdny jsem nachlazená. Rýma,...

Biseptol

Dobrý den, mám zánět močového měchýře a na pohotovosti mi pán doktor předepsal...

Krvácení mimo menstruaci

Dobry den. Jiz paty den krvscim mimo menstruacni cyklus. Uzivam antikoncepci...

Zavřít reklamu