Vyhledávání
Chlamydie?Gyn.potíže?
Dobrý den, můj přítel se již delší dobu potýká s Chlamýdiemi.Při nasazení ATB Zovirax se mu vždy problém vyléčí, v zápětí při pohlavním styku semnou se problém vrátí.Jeho kožní lékařka mu v krvi nalezla i něco pozitivního na plicích. Mohu být také nakažena, a měla bych to zkonzultovat se svou gynekoložkou?... Zobrazit více
Dobrý den, Veroniko! Podle popisu na dálku mohu poradit jedinou věc : svěřte se Vy i přítel do rukou... Celá odpověď
Zalehlé uši
Dobrý den, mám dotaz ohledně zalehlých uší. Z ničeho nic mám zalehlé uši, pravé ucho více, levé mám zalehlé občas již 5. den. Nejsem nastydlá, v krku mě nebolí. Nejdříve jsem si myslela, že mám uši zalehlé po užití sluchátek z mp3. Použila jsem je při jízdě na kole asi 1 hod. Po třech dnech problém ustal,... Zobrazit více
Ze stresu to asi nebude, navštivte ORL, bez podrobnějšího vyšetření vám nemohu sdělit nic přesnějšího. Celá odpověď
Suchá pleť
Dobrý den, dcera (18) má poslední dobou neustále suchý nos i oblast okolo očí. Dříve takový problém neměla. Nos je suchý a loupe se. Oči jsou nateklé, začervenalé, tvoří se pod němi jakoby vrásky a okolo nich takové jakoby šupinky které pořád olupujjí, ale nezmizí. Na kožním jí paní doktorka řekla, že... Zobrazit více
Vypadá to na projevy atopického ekzému. Pokud vám kožní lékařka nedala žádnou léčbu, obraťte se na někoho... Celá odpověď
Otehotneni
Chtela bychom se zeptat, jake mam sance na otehotneni po vysazeni hormonalni antikoncepce (cca 7 let uzivana ) a take ,protoze mam pouze jeden vajecnik, prodelala jsem tri operace kvuli cyste na vajecniku, ktery mi nasledne odebrali ,ale vejcovod nechali ( ma to nejaky smysl,ze mam dva vejcovody a jeden... Zobrazit více
I kdyby jste měla oba vaječníky funkční, je šance na otěhotnění jedna ovulace ze šesti. Takže zatím můžete... Celá odpověď
Info ohledně blinkání mimina
Dobrý den, ráda bych se informovala ohledně svého novonarozeného miminka. Máme 4 týdny a hodně miminko blinká. Což sem se samozřejmě dozvěděla prý je normální pokud blinká pouze po jídle. No u nás je to tak, že blinká třeba i když si po jídle odkrkne, ublinkne. Pak se prospí, vzbudí se třeba po 2-3hodinách... Zobrazit více
Může jít o nedostatečnou funkci jícnového svěrače, což je do jisté míry u novorozence normální. Pokud... Celá odpověď
Loupání na stydkém pysku
Dobrý den, už druhý den zjišťuju,že se mi loupe kůže na stydkém pysku. Při mytí mýdlem,to začíná štípat. Před nedávnem jsem brala entizol a vaginální čípky. Nemůže to mít s tím nějakou souvislost? popřípadě čím to může být způsobeno. zatím to jen natírám krémem. Děkuji za odpověď V příloze zasílám... Zobrazit více
Může jít o projev nedoléčené kvasinkové infekce či ekzémové ložisko. Navštivte kožního lékaře, který... Celá odpověď
Zvýšené protilátky
U imunologa mi byly nalezeny pozit. protilátky ve třídě IgG proti BMepidermis, ale pemfidus ani pemfigoie neprokázán. Dále pak zvýš.hodnota u HSV1 IgG: 240 /0.....35/. Můžete mi objasnit,co to znamená. K dalšímu vyšetření už nejsem objednána, mám se něčeho obávat? Zobrazit více
Protilátky proti bazální membráně epidermis mohou vést ke vzniku puchýřnatých chorob kůže a sliznic (pemfigus,... Celá odpověď
Krční páteř
Dobrý den! Již jednou jsem psala a chtěla bych se zeptat znovu.mám stále ta stejné problémy a řekla bych že jsou už horší.mám takoví divný pocit při chůzy jako kdyby mě přestávalo chvílema poslouchat tělo i nohy a pocit jako když bych měla upadnout vystřeluje to z páteře a jde mi to až do mozku.mám... Zobrazit více
Dobrý den, popsané nálezy jsou kromě RHB vesměs v pořádku. Nepíšete, jak dopadlo neurologické vyšetření... Celá odpověď
Klíšťová encefalitida
Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let je možné očkovat děti (mám ročního syna) a kolik stojí vakcína. Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, očkovat lze děti starší jednoho roku. Cena se nyní pohybuje (pokud je mi známo) kolem 500... Celá odpověď
Hubnutí
Dobrý den, je mi 16 let měřím 185 cm a vážím 97 kg.Přes dva měsíce pravidelně sportuji ( běhám, jezdím na kole, procházky). Jím pětkrát denně malé porce. Snažím se zhubnout ale místo toho mi rostou spíš svaly. Chtěl bych se zeptat jo mám udělat proto abych svou hmotnost snížil? děkuji předem za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, nejlepší by bylo se poradit přímo s odborníkem na hubnutí, například v poradně na www.stob.cz... Celá odpověď