Antikoncepce

Dobry den, ve stredu jsem zacala uzivat antikoncepci Logest. Asi den po tom se mi po tele zacaly delat pupinky, ktere svedi, ale rychle zmizi. Muze to byt koprivka, jako nezadouci ucinek, ktery je popsany v pribalovem letaku? A jeste, pokud je to koprivka, jsem stale chranena (nez me doktor objedna a antikoncepci mi zmeni, muzu mit sex?) nebo tento nezadouci ucinek snizuje ochranu? Predem dekuji, Petra

Odpověď odborníka:

Pokud se po požiti již prvních tablet objevuje kopřivka zajděte na kožní oddělení tam nepotřebujete doporučení aby se rozhodlo,zda je pro vás bezpečné pokračovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: