Antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, užívám asi dva roky antikoncepci Nelya, teď se mně stalo, že v průběhu cyklu jsem začala špinit, loni dvakrát do roka se mně to stalo. Je to o 12 dní dříve, než bych měla mít menses podle antikoncepce. Může to špinění znamenat, že mám svoji menstruaci, né umělou z antikoncepce? Na prohlídce jsem byla před měsícem, vše bylo v pořádku. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Katka

Odpověď odborníka:

Jedná se nepravidelné špinění které se při antikoncepci může vyskytnout pokud se opakuje byla by na místě úvaha o změně praparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: