Antikoncepce

Dobrý den. Mám problém ... před 2 měsíci jsem začala užívat poprvé antikoncepci a teď, mezi 2. a 3. platíčkem antikoncepci užívám dál bez 7-denní pauzy. Ale objevila se u mě menstruace, jako kdybych prášky na těch 7dní vysadila. Je to normální ? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, krvácení je v počátku užívání antikoncepce poměrně běžné, většinou se udává, že by kolem 3. měsíce pravidelného užívání mělo ustat. Každopádně by se mělo jednat pouze o krvácení mírné, špinění. Pokud krvácíte výrazně nebo by se podobný stav opakoval i v následujících měsících, poraďte se se svým gynekologem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x