Bakterie

Dobrý den. Nedávno jsem tu pokládala dotaz, že mně píchá v podbřišku a bolí v bedrech. No a hned nastal další problém .. Bolest v bedrech neustupovala, ale spíše se zvyšovala a taky jsem začala krvácet mimo cyklus.Beru HA Mercilon. Tak jsem hned, jak to bylo možné zašla na gynekologii, kde mi řekli, že mám nález (byla jsem tam týden předtím, ke mi řekla, že to vypadá na kvasinky a předepsali mi MACMIROR 500). Nyní mi předepsali ENTIZOL tabletky, plus globule. P. doktorka nebyla schopná říct proč krvácím, ale brali mi moč, krevní obraz a vše bylo v normě. Užívám ENTIZOL druhý den a bolest v bedrech nepřechází ( v podbřišku už mně nebolí). Hodně piju ( až 3 litry vody denně), nosím teplé dlouhé věci, ale je pravda, že neležím doma a chodím do školy. Pořád krvácím. Nevíte čím je to způsobené ? Na gynekologii mi řekli, že mám nějakou bakterii, ale nemůžu si vzpomět na název. Teploty nemám, nechutenstvím netrpím. Jen mně bolí bedra a krvácím. Na gyndě mi řekli, že mám dobrat antikoncepci, odmensturovat a začít užívat entizol globule, ale neřekli mi důvod, proč to tak je ..Nevíte prosím? Děkuji moc za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, opravdu nevím,někdy tělo reaguje "po svém" a žádný důvod se nezjistí. Udělejte vše, co řekli lékaři a teprve potom, kdyby potíže přetrvávaly, je možné dělat další opatření (např. podrobnější vyšetření ledvin). Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x