Častá a nepravidelná menstruace

Dobrý den,mám problém s častým a nepravidelným krvácením,špiněním a to už tak 2 roky změnila sem i gynekologa který mi pořád měnil antikoncepci a nic nepomohlo.Rok už antikoncepci neberu.Současná gynekoložka mi nechala udělat hormonální odběry a zjistilo se že mám zvýšený hormon prolaktin.Brala sem tedy medocriptine 1 měsíc a hladina hormonu se upravila.Už je to měsíc co to neberu a má se to prý spravit ale potíže mám pořád stejné.Dost mě to trápí a odmítám kvůli tomu pohlavní styk s přítelem je mi to trapné.Mám ještě čekat že se to srovná nebo jít za svojí doktorkou?Nebo jít k někomu jinému?Sem z Brna můžete mi někoho doporučit?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, opakovaná návštěva lékaře je určitě na místě, je třeba ho informovat, že i přes léčbu krvácení stále pokračuje. JInak Vám tu léčbu nemá jak zkontrolovat, když ho nebudete informovat. Existují i jiné příčiny krvácení, například myomy (nezhoubné svalovinové nádory) nebo endoemtrioza (děložní sliznice jinde, než kam patří) apod. Lze doplnit například ultrazvukové vyšetření oblasti malé pánve.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
menstruace | Od: Dagmar | 19.11.2008 14:58
Dobrý den. Můj problém je , že mám ještě polovinu antikoncepce a už tak půl roky mám předčasné krvacení. Mám miomy a změny na čípku. Cytologie také není úplně dobrá a po čtvrt roce chtějí opět vyšetření. Ráda bych chtěla znát jak by jste definovala múj problém. Děkuji. Pilcová
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: