Co se stane, pokud jsem jsem začala používat antikoncepci a jsem těhotná?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co by se stalo, pokud bych byla těhotná a začala používat antikoncepci? Měli jsme s přítelem pohlavní styk a poté jsem si nechala předepsat antikoncepsi. Menstruaci jsem normálně dostala, ale už je to týden a stále krvácím. Tak bych se chtěla zeptat, jestli není možné, že jsem těhotná...? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Julie! Těhotenství vyloučit nelze, ale pokud týden krvácíte, není to pravděpodobná varianta. Užívání kontracepce v těhotenství je nesmysl. Jednak před čím Vás bude chránit, když byste byla těhotná a jednak by vážně narušoval hormonální procesy, které v těle v souvislosti s těhotenstvím probíhají. Rozhodně takový souběh nemohu doporučit. konzultujte svého gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: