Ha a menses

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli v případě, že mám menses pouze při užívání HA znamená to hormonální nedostatek a jak bych to měla řešit, pokud to lze. Děkuji Hanka, 24 let

Odpověď odborníka:

Dobrý den, možné to samozřejmě je, nicméně by bylo třeba to prokázat vyšetřením. Doporučuji tedy návštěvu u ošetřujícího gynekologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Články: Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Přestože se v názvu této...
Kožní vyšetření
Články: Kožní vyšetření
Kožní vyšetření se provádí...
Mikrobiologické vyšetření
Články: Mikrobiologické vyšetření
Mikrobiologické vyšetření...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
I o jizvu je třeba se starat
Články: I o jizvu je třeba se starat
Slovo jizva slyší každý...
Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Články: Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Bolí vás často břicho a na...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: