Krvácení při užívání asumate

Dobrý den, od středy užívám nové prášky asumate dneska jsem mela již šestý prášek, předtím jsem uzivala artizii a bez problémů. Od te doby co užívám asumate me kazdy vecer pobolivalo bricho a dne jsem začala krvácet, břicho mě bolí je nafoukle. Musela jsem navázat hned na minulé prášky, měli jsme dovolenou. Co mám teď dělat ? Je možné že i tak se dostavila menstruace??

Odpověď odborníka:

V prvních cyklech po nasazení nové antikoncepce takové obtíže mohou být i slabé krvácení,nezbývá než pokračovat v užívání,jinak by jste se rozkrvácela. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: